NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC OKRESU VSETÍN 2015

 

JEDNOTLIVEC – MLÁDEŽ:

Bayerová Barbora
TJ Valašské. Meziříčí
Oddíl: kanoistika

Jurčíčková Taťána
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Oddíl: ASIA GYM SPORT

Kopecký Vlastimil
TJ Sokol Nový Hrozenkov
Oddíl: vzpírání

Matošková Lucie
TJ ALCEDO Vsetín
Oddíl: plavání

Mynářová Laura Natálie
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Klub biatlonu, běh na lyžích

 

KOLEKTIVY – KATEGORIE MLÁDEŽ:

Kanoisti – junioři
TJ Valašské Meziříčí
Jmenný seznam kolektivu: Štěpán Tichý, Richard Nachtigal, Tomáš Hendrych, Jakub Křenek, Jan Kaminský, Adam Škorňa

Házená – dorost
Handball club Zubří
Jmenný seznam kolektivu: Drápela Vojtěch, Číž Vojtěch, Číž Ondřej, Janíček Martin, Padalík Jakub, Menšík Norbert, Svoboda Filip, Polášek Jiří, Vala Pavel, Cáb Tomáš, vedoucí družstva Krpelík Jiří

Minitenisové družstvo
Zbrojovka Vsetín
Jmenný seznam: Taxová Viktorie, Ondrášková Karolína, Kocourková Patricie, Němec Adam, Hrtáň Ondřej, Martínek Lukáš.

 

KATEGORIE MASTERS:

Pavlica Jan
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Skoky na lyžích a severské kombinace

 

KATEGORIE: NETRADIČNÍ SPORTOVNÍ VÝKON ROKU

Jan Talaš
Tělovýchovná jednota Sokol Vsetín
Běh na lyžích, gymnastika

 

TRENÉR MLÁDEŽE:

Gabko Ján
Vsetín Bobrky
Klub Biatlonu

 

TRENÉR DOSPĚLÝCH:

Tobola Zdeněk
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Oddíl: ASIA GYM SPORT

 

KATEGORIE: CELOŽIVOTNÍ PROPAGACE SPORTU, SPORTOVNÍCH ODDÍLŮ A ORGANIZACÍ:

Ficek Julius
Sportovní novinářská legenda

 

KATEGORIE:  HVĚZDA DENÍKU

Juříčková Alžběta
Vsetín, Bobrky
Klub biatlonu

 

KOLEKTIV – KATEGORIE DOSPĚLÍ

Skoky na trampolíně
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Solanská Kateřina
Palacká Naďa

Házená
Handball club Zubří
Jmenný seznam kolektivu: Orság Petr, Janku Tomáš, Bechný Tomáš, Řezníček Tomáš, Reček Tomáš, Hrstka Martin, Šustáček Matěj, Šíra Jakub, Douda Jakub, Zahradníček Jan, Kašpárek Stanislav.

Lední hokej – muži
VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB VSETÍN

 

CENA JOSEFA MASOPUSTA:

Trochta Josef

 

JEDNOTLIVEC – KATEGORIE HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC:

Grygarová Veronika
SKIVELO Olomouc
Oddíl: alpské lyžování

 

JEDNOTLIVEC – KATEGORIE DOSPĚLÍ:

Kenisová  Lenka
TJ Sokol Nový Hrozenkov
Oddíl: vzpírání

Kohutová Veronika
TJ ROŽNOV pod Radhoštěm
Oddíl: ASIA GYM SPORT

Kovář Zbyněk
Sportovní klub Policie-spolek
Oddíl: Sportovní střelba

Kristek Václav
TJ Valašské Meziříčí
Oddíl: kanoistika

Sült Adam
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Skoky na trampolíně