NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC OKRESU VSETÍN 2017

 

JEDNOTLIVEC – KATEGORIE MLÁDEŽ:

Grebík Radim
Tělovýchovná jednota ALCEDO Vsetín z.s.
Oddíl: plavání

Káčer Martin
Sportovní klub policie Vsetín, spolek
Oddíl: tradiční karate

Lušovská Nela
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
Oddíl: klasické lyžování

Polášková Lucie
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
Oddíl: ASIA GYM SPORT

Zádrapová Amálie
Tělovýchovná jednota Zbrojovka Vsetín, spolek
Oddíl: šachu

KOLEKTIVY – KATEGORIE MLÁDEŽ:

Kumite tým – kadetky                         
Sportovní klub policie Vsetín, spolek
Oddíl: tradiční karate
Jmenný seznam kolektivu: Olívie Marková, Adéla Koňaříková, Emílie Adámková

Kanoistika – deblová posádka

Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek
Jmenný seznam: Tomáš Hendrych, Richard Nachtigal

Handball club ROBE Zubří                      
Oddíl: házená – starší dorost
Jmenný seznam kolektivu: Mizera Šimon, Drápela Vojtěch, Klement Michal, Vala Pavel, Polášek Jiří, Malina Matěj, Dokoupil Jiří, Klíma Matěj, Číž Vojtěch, Číž Ondřej, Vlk Tomáš, Weber Michal, Svoboda Filip, Koleček Josef.

KATEGORIE MASTERS:

Kudelová Bronislava
Tělovýchovná jednota ALCEDO Vsetín z.s.
Oddíl: plavání

TRENÉR MLÁDEŽE:

Koňařík Ondřej
TJ Zašová 1926, z. s.
Oddíl: fotbal

TRENÉR DOSPĚLÝCH:

Fusková Dana
Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek
Oddíl: kanoistika

KOLEKTIV – KATEGORIE DOSPĚLÍ:

Handball club ROBE Zubří                      
Oddíl: házená – muži
Jmenný seznam kolektivu:
Malina Milan, Orság Petr, Krůpa Štěpán, Douda Jakub, Dořičák Filip, Holiš Lukáš, Adam Reček, Hrstka Martin, Válek Radomír, Šustáček Matěj, Zeman Štěpán, Šlachta Petr Říha Tomáš, Václav Lukáš, Zahradníček Jan, Přikryl Pavel.

VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB ROBE VSETÍN 
Lední hokej – muži

Skoky na trampolíně
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
Jmenný seznam kolektivu: Naďa Palacká, Kateřina Solanská, Natálie KrhutkovḠŠárka Vachníková.

KATEGORIE HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC:

Obrová Miroslava
AK Olomouc
Oddíl: atletika vozíčkářů (vrh koulí, hod oštěpem, diskem)

JEDNOTLIVEC – KATEGORIE DOSPĚLÍ:

Bayerová Barbora
Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek
Oddíl: kanoistika

Hradil Pavel
Tělovýchovná jednota ALCEDO Vsetín z.s.
Oddíl: plavání

Orság Jiří
Tělocvičná jednota Sokol Karolinka
Oddíl: vzpírání

Palacká Naďa
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
Oddíl: trampolíny

Vašíčková Dominika
Sportovní klub policie Vsetín, spolek
Oddíl: tradiční karate

FOTBALOVÁ OSOBNOST VSETÍN, kterou navrhuje OFS:
Halko Michal

KATEGORIE POŘADATEL VÝZNAMNÉ SPORTOVNÍ AKCE ROKU:
SK Zašová 1926, z. s.