Rámcová pojistná smlouva pro SK/TJ

Nepodceňte pojištění odpovědnosti.

ČUS připravila pro členské SK/TJ rámcovou pojistnou smlouvu

Česká unie sportu připravila pro své členy rámcovou pojistnou smlouvu pro pojištění majetku a odpovědnosti sportovních klubů a tělovýchovných jednot (lze se pojistit i odděleně – pouze odpovědnost nebo pouze majetek). Smlouva je formou hromadného pojištění, která zásadně zvyšuje dostupnost i pro menší sportovní organizace.

Námi sjednané pojištění odpovědnosti za újmu, podle velikosti sportovního klubu a výši limitu sjednaného pojistného plnění, začíná na 4.095 Kč za rok a můžete vybírat ze třech variant odpovědnostního limitu. (1 mil. Kč, 5 mil. Kč a 10 mil. Kč).

Pokud máte zájem a chcete se připojit k hromadné pojistce:

  • nedříve si prostudujte pojistnou smlouvu s pojistnými podmínkamiPojistná smlouva
  • pokud Vám je ve smlouvě cokoli nejasné prosím kontaktujte Tým RENOMIA Sport (viz kontakt níže), který Vám vše vysvětlí.
  • k pojištění se musí zájemce přihlásit pomocí přihlášky. Přihlášku naleznete zde: Přihláška. Přihlášku vyplňte a opatřete podpisem oprávněné osoby.
  • Originál vyplněné přihlášky zasílejte na:

RENOMIA, a.s.

Praha, Na Florenci 15,

Budova Florentinum, PSČ 110 00

(kopii přihlášky si schovejte pro svoje potřeby)

nebo případně scan přihlášky zašlete mailem na níže uvedené kontakty.

 

Česká unie sportu dlouhodobě spolupracuje s pojišťovnou Kooperativa a pojišťovací makléřskou společností RENOMIA. Rámcová smlouva, připravená pro členské subjekty ČUS, garantuje výhodné podmínky pojištění majetku a odpovědnosti za činnost klubu. Makléř poskytuje specializovaný tým manažerů, který zodpoví dotazy, pomůže s přihláškou k pojištění a bude asistovat při likvidaci škodných událostí. SK/TJ tak má k dispozici důležitou odbornou asistenci. V případě, že vám současný stav vašich pojistek nevyhovuje, je neúplný, zvažujete změnu, jsou následující kontakty právě pro vás.

 

Tým RENOMIA Sport:

Ing. Edita Pažoutová

Mob. +420 606 758 267

edita.pazoutova@renomia.cz

 

Ing. Radomír Michniak

Mob. +420 731 129 403,

radomir.michniak@renomia.cz

 

Barbora Kreisingerová

Mob. +420 725 491 057,

barbora.kreisingerova@renomiabenefit.cz

 

Hlášení škodných událostí

Vznik škodné události je pojistník (pojištěný) povinen oznámit prostřednictvím zplnomocněného pojišťovacího makléře bez zbytečného odkladu na uvedený kontakt:

Bc. Radek Blažek

Mob. +420 724 357 818

radek.blazek@renomia.cz

 

Publikováno
V rubrikách Novinky